Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

A Rántott csirkemell az mennyire kondis kaja, akkora egy szelet, mint egy felnőtt ember keze!?

Hány kcal?

Hány gramm ch, zsír és fehérje van benne?

Nem találom sehol ! :-(

Előre is ksözi!

2010. aug. 11. 13:53  Privát üzenet  

A válasz

szerinted mindegyik rántott csirkemell ugyanakkora?

grillezett csirkemellet egyél inkább, sütés elött mérve 20%-a protein a többi víz, 2-3% zsírt leszámítva. sütéskor a protein marad, a viztartalma csökken, de ez attól függ hogyan let elkészítve.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2010. aug. 12. 01:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tömegnövelés alatt a csirkemell felcserélhető csirkecombbal?
Ha az ember nagyon sokszor néz meg 1 film adott harcjelenetét, akkor azt betudja rögzíteni úgy, hogy azt éles helyzetben is alkalmazni tudja?
Magas ember ellen mit lehet csinálni? (ha meg akarom verni)
Milyen küzdősportban lenne esélyem egy 185cm 92kg-s ember ellen ha én 165cm vagyok és 70-80kg lennék?
Egykezes súlyzóval, egy év bicepszezés meglátszik? A dohányzás hogy hat az izmokra, ha az ember súlyt emel?
Hogy tudom kiszámolni hogy pl mennyi 30kg rízs, meg csirkemell?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!