Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol érdemes kettlebellt...

Hol érdemes kettlebellt vásárolni most?

Figyelt kérdés
Van egy 16 és egy 24 kilós kettlebellem,szerintetek még egy 24 kilóst lenne érdemes venni és dupla bellel csinálni a gyakorlatokat vagy inkább egy 32 kilóst?

2020. dec. 12. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
32-eset vegyél. online és ott kiadja az árgépet hogy hol a legolcsóbb.
2020. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mégegy 24-est vennék, ugyanolyat, mint a mostani.
2020. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kettlebelleket nem párban használjuk. Teljesen felesleges 2 egyforma súlyú.
2020. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Van sok gyakorlat, amit dupla kettlebellel lehet csinálni. Clean, press,jerk, swing, snatch, front squat, devil press, renegade row, stb.
2020. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Swinget mióta 2 kettlebellel végzel? Jesszus
2020. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában 1-el, de néha csinálok kettővel is.
2020. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekünk 1 és 2 belles edzéseink is vannak. Hülyeség hogy nem lehet kettővel csinálni. Kettővel odab@sz eléggé. Ezernyi gyakorlat létezik, csak a kreativitás szab határt.
2020. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 24est vennék. Több mindenre jó párban. 2 keze van az embernek. Bár én csak rendes súlyt használok.. am miért jók azok a lendületből lóbálós gyakorlatok? Az nem izomépítésre van nem? Inkább funkcionális, átmozgató nem?
2020. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kardió,erő állóképesség fejlesztésre jó főleg,de ha olyan súlyt használsz akkor izmot is épít,persze nem ugyanolyat mintha izoláltan edzenél,de nem is az a célja.

Én például kiegészítem,tolódzkodás,húzódzkodás,has gyakorlatokkal és így elérhető egy egész jó fizikum,de nálam az egészség az első.


Jó kis edzés összehozható vele,nézem a sok videót a dupla kettlebelles gyakorlatokról is és tetszenek,csak ugyanolyan típusút nem találok amik nekem vannak,más fogásúak meg kényelmetlenné tennék az edzést,plusz elég rövidek a lábaim és ezért bizonytalanodtam el,hogy jó e nekem a dupla vagy inkább vegyek egy nagyobbat.

Katonai nyomás 24 kilóssal megy a 8 ismétlés,lehet inkább 2 db 32 kg-os bellt rendelek ami ugyanolyan.

2020. dec. 18. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!