Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cardio okozhat pár órás...

Cardio okozhat pár órás hátfájást?

Figyelt kérdés

Edzés után 1-2 órával. Reggelre elmúlt.

(Este volt az edzés)


Alsó derék, kb a medencémnél.



2020. dec. 18. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
előfordulhat
2020. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Neurotech ***** válasza:
Pontosan mi volt a kardio?
2020. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2020. dec. 18. 20:52
 4/4 Neurotech ***** válasza:
Igen amikor leteszed a kezed, vagy hajolsz már meg tudod úgy terhelni a gerinced, derekad, hogy később fájjon. Én nemrég jöttem rá, hogy sima fekvőtámasztól fáj a derekam mert nem feszítettem be eléggé a törzsemet és miközben a maximális teljesítményre törekedtem nem vettem észre, hogy a derekam túlságosan lelógott, ezáltal olyan terhelést kapott, hogy később fájt. Szóval csak óvatosan. Ha egy gyakorlat túl egyszerű, már az lehet egy jel, hogy izmok helyett túlságosan ízületeket terhelünk. Saját magunk nem is látjuk gyakran, hogy rosszul csináljuk ezért amíg berögződik a helyes testtartás érdemes szakember segítségét kérni, vagy tükröt használni, nyilván most a pandémiás helyzet miatt nemsokan járnak edzőhöz.
2020. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!