Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti két alkalom,1 óràs...

Heti két alkalom,1 óràs walkenergie edzéssel, mennyi idő után várható látványos változás, ha az étkezésemre is odafigyelek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni edzeni heti kétszer egy órát. Elég intenzíven hat a szervezetemre ez az egy órás walkenergie típusú edzés. Fél idő kardiós edzésből àll, másik fele pedig erősítő gyakorlatok ból. Az étkezésemen is változtattam. Kevesebbet eszek többször, és a kenyérből is Visszavettem. Cukrot is próbálom hanyagolni. Este fele Pedig már Nem nagyon eszek. Szeretném tudni hogy egy ilyen fajta életmódváltással milyen gyorsan érek el látványos változást.

#edzés #Heti két alkalom
2018. ápr. 25. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Heti kétszeri bohóckodástól még senkinek sem lett jó a fizikuma.
2018. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az bohóckodásnak számít ami izomlázat okoz sokadik alkalommal, és még a sokadik alkalomra is néha nem bírom az iramot?Szerintem nem bohóckodás, ami minden izmot megdolgoztató, erős kardióedzésnem minősül egy kezdő embernek.Értem a kezdőt a sport terén magamra.
2018. jún. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!