Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen eredményeket értetek...

Milyen eredményeket értetek el amióta elkezdtetek (akár hobbi szinten) edzeni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azért elégedett vagyok, izmosabb vagyok az átlagnál.

55kgrol indultam és most 84kg

2020. dec. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem ez nagyon aktuális kérdés.

14 hónapja kezdődött, amikor a túlsúlyom miatt már nem bírtam lábra állni 18-2 éves lány vagyok (ne tiltsa le) és már túl estem egy térdműtéten. Semmi önbizalmam nem volt, nagyon utáltam magam, féltem az emberektől, hogy mit gondolnak rólam. 94 KG voltam. Aztán gondtam egyet és elhatároztam, hogy lefogyok. Nagyon jól indult, csokit csokival ettem előtte, így azt hitte sose érek el semmit, de annyira akartam, hogy megállíthatatlan voltam. Futottam, tornáztam, sok gyaloglás és edzőterem. Nagyon sok motivációm van/lett és azóta nem adtam fel, -35 Kg-nál járok és nagyon élvezem. Van önbizalmam, szeretek öltözködni, mindennél fontosabb lett a mozgás, a célok elérése. A folyamatos elérés, tudatosság, inspiráció. Van célom, és van kitartásom, én vagyok itthon a példakép és konkrétan az "edző", ami hatalmas megtiszteltetés mindenkinek. Ezáltal a munkám is ez lesz, szóval, minden, ami sport az csak jó 😍😍 Ez az én történetem! Ha érdekelne valami akkor nyugodtan írj rám ;)

2020. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 válaszoló, gondolom tömegnöveltél. De számomra a második válaszoló nagyon inspiráló, motiváló. Csak így tovább!
2020. dec. 21. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!