Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kick-boxosok ti hordtok...

Kick-boxosok ti hordtok edzésen kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el egy hete edzésen hordani, de félek, hogy kiesik ha megütnek vagy megrúgnak. Tapasztalatok?
2010. aug. 13. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én Thai Boxolok és nem vagyok szemüveges, de az egyik legjobb barátom edzés előtt mindig kiveszi a kontaktlencséit.
2010. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

TILOS kontaktlencset viselni, mert balesetveszelyes!

En is lataskarosult vagyok :) rovidlato.

Engem peldaul anno zavart, hogy nem lattam ha az edzo ram nezett, vagy aprobb mozdulatokat csinalt es nem lattam. Szoltam az edzonek, ha akar valamit akkor ne ram nezzen, hanem, mondja hangosan a nevemet es akkor fasza lesz. Ugy is tett, tenyleg jo volt. Nyugodtan szolj neki ha hasonlo problemad van, mint nekem.

2010. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én nekem nem ilyen gondom van, mert látok, de sokkal ügyesebb, gyorsabb stb... vagyok ha bentvannak a lencsék vagy eddig ha szemüveg volt rajtam gyakorlásnál. mert egyébként a szemészek (2) azt mondták, hogy nyugodtan bent lehet sérülést nem okoz, ha mondjuk megütnek az önmagában is veszélyes a lencse már nem ront rajta
2010. aug. 14. 10:25
 4/6 A kérdező kommentje:
és a szabályzatban is benne van hogy viselhető.
2010. aug. 14. 10:33
 5/6 anonim válasza:
VEEED LEEE! CSAK ANYI KELL H BEÜSSENEK EGYET ÉS ÖSZZETÖRJÖN ÉS EGÉSZ ÉLETEDRE VAK LESZEL!
2010. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek mondom hogyan tőrne el a kontaktlencse ha nem is üvegből van hanem rugalmas az egész.Amúgy énsem ajánlom hordani de ha nagyon nem lát az illető nem tehet mást mint hogy hordja...
2010. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!