Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés otthon kisgyerek mellett?

Edzés otthon kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Szoptatás alatt eléggé meghíztam. Legalább 10 kiló fogyás rámférne. Van olyan edzés, vagy eszköz ami segítene arányosan fogyni és ha a gyerek odajön, nem akadályoz közben?
2020. dec. 26. 13:00
 1/3 anonim válasza:
Mennyiidos a gyerek ?
2020. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nincs.

Szoptatás alatt alapból nem ajánlják az edzést, ha jól tudom. Talán a tej savasodik tőle, vagy valami hasonló.

Edzésben pedig biztos hátráltatni fog ha odajön.

Egyél húsokat, zöldséget és ne előre feldolgozott élelmiszert. Az üdítőt cseréld le vízre. Amíg ez nincs rendben én inkább ezekre fókuszálnék. A fogyás pedig genetika. Onnan fogysz, ahonnan előbb elhasználod a zsírt.

2020. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 hónapos. Alváshoz még cicizik. Hát igen amúgy sajnos elég rossz a genetikám. Mindig is könnyen híztam és nehezen fogytam. Az a csoda, hogy a terhesség alatt nem szedtem fel csak a baba (és ami vele jár) súlyát
2020. dec. 26. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!