Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan jógáztok otthon? Van...

Hogyan jógáztok otthon? Van edzéstervetek? Meddig kell egy-egy pózt tartani? Örülnék minél részletesebb leírásnak :)

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 21:43
 1/4 anonim válasza:
100%
A pózt addig jó tartani, amíg érzed, hogy jól esik neked. Akkor szoktam, amikor kedvem van. Szoktam a nővéremmel páros gyakorlatokat végezni, pl hogy ő négykézlábra áll s hátát megdomborítja, én pedig háttal ráfekszem, és tart.
2020. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Könyv alapján szoktam, egyéb sportokhoz kiegészítésnek. A könyv címe "The Martial Artist's Book of Yoga", letölthető a netről. Itt konkrétan le van írva, hogy melyik pozíciót meddig érdemes tartani. Egy nap kb. 20 percet szánok erre.

Szerintem ebben a könyvben csak az alapgyakorlatok szerepelnek, de kellemesen csalódtam benne, mert rövid idő alatt sokat javult a flexibilitásom, és lágyabbak lettek a sportspecifikus mozdulataim.

2020. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

8 légzés kezdésnek elég. És úgy és olyan pózt tartani, ami ennyi ideig tartható és vállalható. Erőszakolni nem kell magad.

Heti 4* 35 perc az én időm. Általában tematikus, valami köré építem. Viszont combhajlító nyújtás, valamint fordított tartások mindig vannak benne.

2020. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig mas. Vagy 5percet csinalom, akkor mindenbol 5 kor legzes. Vagy legalabb fel ora, akkor sok pozt tartok 1-tol 5percig......
2021. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!