Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alapvetően magas pulzussal...

Alapvetően magas pulzussal elkezdhetek futni?

Figyelt kérdés
Kb 90 a pulzusom alapvetően, pedig vékony vagyok es fiatal. (27) tini koromban nagyon jó kondiban voltam kb 50 volt a pulzusom, de felkerültem Pestre, eltunyultam, es nem tudom ezen kivul mi történt de sajnos már alapvetően 90 korul van. Tenni akarok az egeszsegemert ujra, szívesen elkezdenék futni. Szerintetek lehet? Köszönöm elore is a válaszokat! :)

2021. jan. 8. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem csak hogy lehet,de ajánlott.

nem kell túltolni,kezd heti 2x fél órával 1 hónapig.

meg guggolj másik napokon pár sorit saját testsúllyal,mert ha edzetlenül kezdesz futni akk bekrepálhat a térded meg a sípcsontod.

2021. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon kétlem h 5 percnél tovabb tudnék futni egyhuzamban, elegge le vagyok eresztve, szegeny nem szégyen.. :(
2021. jan. 9. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

jah az nem baj.

futsz 2 percet,aztán sétálsz 2 percet 1 adott távon.

a végén meg leméred az időt.

és idővel elkezdesz arra törekedni,hogy meglegyen a rendszeresség.

később meg,hogy az adott távot egyre rövidebb idő alatt teljesítsd,vagyis a sétáló szakasz rövidebb lesz egészen addig amíg már nem lesz.

2021. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!