Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a hangulat egy kondi...

Milyen a hangulat egy kondi teremben?

Figyelt kérdés

Ha valaki elsőnek bemegy akkor mit kell tennie először??

Van ott ember aki a kezdőknek segít,elmondja,hogy mit hogy kell csinálni?

Nem szoktak ott kötekedni a régebbi tagok??


2010. aug. 15. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A termek 95%ban normális a légkör.Nálunk egyenesen családias.

Aki a kezdőknek segít az a pultos.Ő azért van ott mert ebben a témában vagy nagy a tapasztalata(volt testépítő) vagy mert végzettsége van.Neki más dolga sincs mint hogy segítsen

2010. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És csak úgy az első alkalmakkor segít,hogy tudd,hogy ez így van az úgy,ez erre való ezt úgy kell csinálni,igaz?!
2010. aug. 15. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:
azért kapja a fizetését
2010. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pultos??

attól függ hova mész!gilda maxba biztos nem segit senki,meg halál ciki odamenni.a pultos el se jöhet a helyéröl,akkor ki ad szekrénykulcsot stb annak aki jön?gildaba ugy van h vannak személyi edzők ah fizetsz-

2010. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez 1 elég szánalmas dolog...
2010. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek köszönsz hangosan:) Aztán pedig végzed a dolgodat, de nem szégyen segítséget kérni, biztos örülnek majd neki, hogy azt nézed ki belőlük, hogy van annyi tapasztalatuk, hogy tudjanak neked segíteni:) De általában a kondikban nincsenek nagyképű, kötekedős s*ggfejek. Nekem eleinte a pultos csaj segített, aztán elkezdtem nézegetni a netről edzésterveket és belejöttem hamar.
2010. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahova jártam ott nagyon komoly volt mindenki ismert mindenkit mentek a viccek hülyeségek dumák mellete szolt a rádió, senki nem nézettle semmiért sőt sokszor párokba verődtünk hogy egymásnak segítsünk :)
2010. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Azt gondoltam,hogy sok kötekedős jár oda,hogy mutassák,hogy milyen nagyok.

Már régóta tervezem,hogy elmegyek meg kéne is....

Beszólogatások sem szoktak lenni, a kezdőkkel??

Vagy csak egymás közt, mint baráti körben?

Ja és még, az hogy átlagosan hány évesek az emberek, kiskorúak is járnak kondizni??

2010. aug. 15. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nemhiszem hogy bárki bemerne szólni :D De van 1-2 ember akinek hülyeségből igen, de semmi komoly nem szokott lenni csak ojan kis viccelődés !Hát hozzánk jártak 14-40 éves korig emberek!Én 16 évesen kezdtem!
2010. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!