Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzést végezzek hogy...

Milyen edzést végezzek hogy nagyobb legyen a mellem?

Figyelt kérdés
21/l
2021. jan. 23. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hízást. Vagy plasztikai sebészt.
2021. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Koton és fogamzásgátló nélküli szex. Jó tudom ott van mellékhatásnak hogy lesz egy gyereked, de a melled 1-2 évre garantáltan meg fog nőni.
2021. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
86%
Én kézrátétellel is meg tudom növeszteni. Csak néhány alkalom, és már láthatod is az eredményt. (Sikertelenség esetén garanciálisan megismétlem az eljárást.)
2021. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ilyen edzes.. a noi mell zsirszovet. Dietaba kisebb is lesz. Ha gyursz ra max alatta no az izom. Ha tul tolod hulyen is nez ki. Szilikonnal szoktak megoldani.
2021. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
#3: 😂😂😂
2021. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Edzéssel sehogy
2021. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A mirigy állomány és a zsírszövet edzéssel nem növelhető. Leginkább genetika.

Ha végzel tartás javító tornákat, pl. pilates, jóga akkor optikailag valamivel jobb kiálasú lesz a tested, és "nagyobbnak" tűnhet. De ha kihuzod magad a tükör előtt lecsekolhatod, hogy mi a max amit elérhetsz ezzel.

2021. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!