Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jóga elkezdése?

Jóga elkezdése?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni jógázni. Tényleg igaz, hogy lenyugtat és ellazulsz tőle? Esetleg aki jógázik milyen hatással lett rá?

2021. jan. 25. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad: ellazít, lenyugtat. Nekem ezeken kívül javította a testtartásomat, és finomabbá tette a sportspecifikus mozdulataimat.
2021. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha a neked megfelelő jógatípust találod meg, akkor igen. Én a legelső alkalommal egy online gyakorlatsort csináltam, amit nem értettem és nehéz is volt, így egy időre elment tőle a kedvem, amíg hónapokkal később el nem mentem személyesen egy órára, ami ég és föld volt. Úgyhogy azt javaslom, nézz bele, és ha nem tetszik az első, második, akkor próbálj még ki többfélét.


Az a hatása, hogy ellazít és lenyugtat, az csak egy a sok közül. :)

2021. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!