Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szem, látáskímélő edzéseket...

Szem, látáskímélő edzéseket szeretnék főként fenékre, kisebb súlyzóval, ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha hozzáértő válaszolna. Tehát olyan edzésprogramra, vagy inkább gyakorlatra lenne szükségem, amit végezhetek lábra csatolt kisebb 2-4 kg súlyokkal, de közben nem erőltetem a látásomat Tudom, hogy ez a kettő egy kicsit ellentmondásos, és épp ezért sem írtam nagy súlyokat, csak kisebbeket. Azzal is tisztában vagyok, hosszabb idő lenne, mint abban az esetben, ha edzőterembe járnék le, de nincs más lehetőségem sajnos.

A fenekemet szeretném formásabbra "gyúrni", ha értitek. Nő vagyok.

Köszönöm szépen, ha valaki válaszol nekem



2021. febr. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: várj vele addig, míg az orvos rábólint! Hacsak nem külön cél a legjobb seggű vakegér cím bezsebelése.
2021. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rábólintott, de igazából az egyik ezt mondja, a másik azt. Egy 2-4kg szerintem belefér, hiszen, ha a gyermekünket emelgetjük, az is nehezebb.

Nem kell óriási fenék, csak formásabb

2021. febr. 1. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Értelek, de tényleg ennyire határidős?
2021. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem határidős, csak most vágnék bele, mert itthonról dolgozom, lenne időm rá.
2021. febr. 1. 22:02
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, amúgy meg igen, határidős abból a szempontból, hogy nem vagyok már 20 éves
2021. febr. 1. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az emelkedőn futást. Nagyon megdolgoztatja a feneked, hatásos.
2021. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Elavult.

Zárom -Milu

2021. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!