Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van esélyem felvételt nyerni...

Van esélyem felvételt nyerni a Táncművészeti Egyetemre vagy már elkéstem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, tizedikes. 2 év múlva érettségizek. Balett és modern tánc érdekel főleg. Régen táncoltam mindkettőt 2 és fél évig. Ha elmennék egy tanctanarhoz aki felkészít a 2 év alatt, lenne esélyem,vagy már nem elég ennyi ido? Illetve még az érdekelne,mi a követelmény testalkatra.

2021. febr. 3. 14:44
1 2
 11/13 hosszúhajú ***** válasza:

és itt egy teljes képesítő vizsga


https://www.youtube.com/watch?v=ePlaOKZXPMc

2021. júl. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nos MTEs vagyok. 6éves korom óta baletzozok azelőtt mást táncoltam.10 évesen vettek fel az MTEre. Van még egy felvételi a különböző számomra(mondern fajtái, néptánc, klasszikus balett stb.) ami a "gimi"vagyis nyolcadik után kell oda csatlakozni. Te most kb 18 éves vagy? Biztos hogy nem. Akkor jövőre képesítőre kellene menned. A vezet őség biztosan nem vesz fel sajnálom, mert kétlem hogy az egész tanmenetet elsőtől nyolcadik(vagy max hatodik is talán szóbajöhet de kétlem) évfolyamig tudod az anyagát. Sajnálom de ez így van.
2022. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hosszúhajú ***** válasza:
Kedves kérdező, azért ne légy szomorú, nagyon kemény hely, kb a háromnegyede kiesik a felvetteknek, a nagyját kiszorják, a testalkat kérdésedre Pedig azt tudom írni egy 10 évvel ezelőtti példát anyu mesélte hogy az egyik tanítványa tinédzserkorban, amikor harmadikos volt, nagyon kikerekedett ezért nem javasolták neki hogy folytassa.
2022. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!