Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit nem...

Vanitas kérdése:

Van itt olyan, akit nem vettek fel a Magyar Táncművészeti egyetemre? Esetleg többszörösen is? Ők mit csináltak a következő felvételi időszakig? Elvégeztek esetleg más képzést előtte?

Figyelt kérdés

#tánc #MTF #Tánc Művészeti Egyetem
2017. máj. 11. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most felvételiztem, de nem jutottam tovább a második fordulóba.

Nem tudom mit fogok csinálni jövő évig, de mindenképp újra szeretném próbálni ha jövőre indul olyan szak ami érdekel. (Olyanokat mondtak a szólóm után ami miatt úgy érzem érdemes jövőre újrapróbálni.)

Én is sokat gondolkozom rajta, hogy esetleg elkezdjek-e másik egyetemet vagy egy táncos okj-t vagy csak simán hagyjak ki egy évet, de még nem találtam ki mit fogok csinálni.

2017. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked miket mondtak?Én másodjára próbáltam idén,de nem kerültem be az elsőt táncos okj után csináltam,aztán elmentem tök mást dolgozni mellette jártma a pénzből tánc,meg ének tanárhoz.De még egy ilyen évet nem szeretnék hosszú egy év és a pénz is véges,szüleim nem finanszírozzák és a munka helyhez köti az embert és időhöz is.
2017. máj. 13. 00:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze semmiképp sem akarom a táncot abbahagyni,ezért is írtam ide is tanácsokért.
2017. máj. 13. 00:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Am tudom hülyén jön ki,hogy még én tanácsolok,de Békéscsabán azt hallottam a Jókai Színház színitanodájába jó a táncos képzés barátnőm oda jár,színész szakos és ő is szereti.(De ez csak egy tipp,van még pár jó suli,de nagyon utána kell nézni,sajnos én nem a legjobba jártam.)
2017. máj. 13. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Írok privátot, hogy nekem miket mondtak, stb...
2017. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké várom köszi :)
2017. máj. 13. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!