Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud segitséget vagy...

Danny10 kérdése:

Valaki tud segitséget vagy adni kölcsön vagy foci csapatot aki ezt el intézi?? Minél előbb ki kellene jutnom!

Figyelt kérdés
Helló Én szeretnék el kezdeni Magyarországon focizni, Szerbiában élek szegény családban szerbül nem tudok így dolgozni sem bírok de. Kellene pénz szállásra útlevélre fuvarra kajára még nem találok kint csapatot!esetleg tudtok valami megoldást? 19/F

2021. febr. 7. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

topolya vagy valami erdélyi csapat nem jöhet szóba?!?

bár itthon magyarhonban a magyaroknak nem adnak lehetőséget sok helyen szerbiai magyart lehet leigazolnának a Könyves is vajdasági magyar

2021. febr. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ! Erdély azért nem jöhet szóba mert jelenleg csak magyarul beszélek de szeretnék meg tanulni majd angolul topolya pedig azért nem mert ott szerintem szerbek😅 meg anyumék nem dijjazták az ötletet így előbb el költöznék itthonról és utána kezdenék játszani
2021. febr. 8. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

ha megvan"benned a játék"akkor biztos lesz ki leigazol s ad lehetőséget!

állj hozzá Te is így!

2021. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem megvan elég jól játszom de akkor is meg kellene csinálni az utlevelem a fogam stb stb ahoz viszont pénz kell😅
2021. febr. 8. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:

modellkedés?!?

csak tippjeim vannak-pszhihológus se vagyok jelenleg

de ha fiatal vagy és van benned spiritusz ne feledd a világ nyitott könyv de lapoznod neked kell!!

2021. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az késő mire össze jönne 😅
2021. febr. 8. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
men-j hozzá egy magyar nőhöz(lehetőleg milfhez)
2021. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Útlevél nélkül nehéz lenne😂
2021. febr. 8. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!