Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden második nap 30 perces...

Minden második nap 30 perces HIIT elég a fittséghez?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, legalább 24 óra pihenő kell két HIIT között, mert mikrosérülések vagy mik keletkeznek az izmokon.


Fitt, sportos szeretnék lenni. Nem kell, hogy egy szekrény legyek, de azért legyen jó magamra nézni a strandon.



2021. febr. 24. 16:15
 1/5 anonim válasza:
89%

talán még sok is, heti 3-at olvastam akkoriban


ha tényleg High Intensity akkor lehet nem is fogod bírni 30 percig eleinte

2021. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Én tegnap kezdtem a HIIT edzésbe bele, tegnap csináltam 10 percet, és ma 10 percet, van erre egy nagyon jó alkalmazás, azt használom. Nekem egyenlőre bőven elég ez a napi 10 perc (mellette persze edzek heti 5-ször másfél-2 órát, ezt csak úgy pluszba kezdtem el, mert ez elvileg hasznos a kocka hashoz)

Szerintem te se egyből 30 perccel kezd, nehogy valami gond legyen belőle:)

2021. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már jó ideje 30 perces edzéseket tolok végig és bírom.


Csak azt nem tudom, hogy így jó-e, vagy túl kevés két-háromnaponta.

2021. febr. 24. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég 2-3naponta
2021. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg magas intezitás, akkor az ugrálás stb. megmozgat majd és nem szertnéd naponta csinálni majd. Én is inkább 2 naponta szeretem.:)
2021. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!