Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hastáncosok! Mennyire nehéz...

Hastáncosok! Mennyire nehéz az ízisz fátyol használata? Adnátok hasznos tanácsokat?

Figyelt kérdés

1,5 éve hastáncolok, most kerültem haladó csoportba. Nagyon szeretném megtanulni az ízisz használatát, ezért magánórákat veszek az oktatómtól, de sajnos csak tavasztól.

Köszi a válaszokat! :)


2010. aug. 17. 19:09
 1/1 anonim válasza:
100%

Csak először nehéz, mert nagyobb lendülettel kell táncolni, mint mondjuk egy sima fátyollal. Hát, rá kell érezni. Lehet merevítés nélkül is, csak akkor ugye egy csomó szépség nem látszik.

Én a helyedben vennék egyet, és otthon kipróbálnék néhány videóról ellesett technikát vele. Próbálkozni kell, pózokat kipróbálni (tudom, jó lenne egy nagy tükör :) ),kicsit improvizálnék vele valami jó zenére...

a tavasz még nagyon messze van. Hajrá!

2010. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!