Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik napszakban érdemes edzeni?

Melyik napszakban érdemes edzeni?

Figyelt kérdés
Van ennek köze az edzés hatékonyságáhoh, hogy mikor csinálom? Valamint mennyi idővel lehet edzeni étkezés után és mennyi idővel lehet enni edzés után? Megköszönném ha valaki segítene
2021. márc. 15. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én délután szeretek edzeni, 5-6-7 körül. Edzés előtt

egy órával érdemes enni, én fél órával előtte is eszem, ha úgy alakul, vagy 10 perccel előtte egy banánt. Edzés után meg fél órán belül érdemes enni

2021. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

engem az edzés felpörget, ha este 6-7 körül edzek, akkor 11kor még mindig nem tudok aludni, ami azért gáz, mert fél 5kor kelek, másnap hulla vagyok, és nem feltétlenül tudom rávenni magam se az edzésre, se pedig arra, hogy nemet mondja a mindenféle nasinak és szar kajának.

Ilyen szempontból is befolyásolhat az edzésed időpontja, amit nyilván magadnak kell kitapasztalnod, illetve ez függ az életmódodtól is.

2021. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!