Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Mindig is sportoltam valamit, ez mindig hozzátartozott az életemhez. Sokáig mazsoretteztem, lovagoltam, futottam és úsztam. Mostanában nem sportoltam semmit és a napokban elkezdtem futni. Ez jó lesz addig, amíg mást nem nagyon lehet csinálni. De szeretnék megint egyesületi szinten sportolni valamit. Csak nem tudom mit. Tudnátok ajánlani valamit?
2021. márc. 17. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány, mekkora városban laksz (mik a leehtőségek)?

Érted, mondhatom én hogy menj curlingezni, de az tudtommal csak Pesten van meg Pozsonyban

2021. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és egy kisebb városban élek. Próbáltam keresni itteni lehetőségeket, de azokat vagy próbáltam már vagy nem tetszettek. Csak érdeklődnék mik vannak még és ki mit sportol. Hátha megtetszik valami.
2021. márc. 17. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úszni jártam, amíg lehetett. Most túrázni mennék(jártam is), de nem fogom a retkes maszkot az erdőben a pofàmra húzni, nem azt akarom szívni, hanem a friss levegőt, ha már egy nyomorult vegyszergyàr mellett élek évtizedek óta.

A küzdősport is szóba jött egy ideje. Futnom nekem is kell, muszáj majd fejlesztenem az állóképességem.

Horgászni imádok még, de az sokak szerint nem sport (no, tényleg nem olyan megerőltető dolog).

Esetleg kondi (nyilván a néphiszti lefolyása után)? Vagy tánc?

2021. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Box.
2021. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én pár éve hagytam abba, de azelőtt 6-7 évig rocky-ztam, voltunk versenyen is, de helyezést nem értünk el. Most lovagolok. Ezt alsós koromban kezdtem, azután ahova jártam, elköltöztek messze, így 2 év kimaradt, de most már újra járok.
2021. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!