Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy fogyjak?

Mit sportoljak, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Az étkezésre odafigyelek. Nem eszek édességeket, kerülöm a szénhidrátot, tészta vagy rizs helyett bulgurt eszem, fehérjedúsan táplálkozom, napi 4-5x eszek keveset. 1300 kalória a keretem egy alkalmazás szerint, azt tartom.

Milyen mozgást javasoltok emellé? Nem igazán találtam olyan edzős videót, ami tetszett volna, de ha van, ami nektek kedvencetek, akkor szívesen fogadom a javaslatokat.

Általában kétnaponta szoktam 50-55 percnyit gyors gyalogolni.

18/l

63 kg/161 cm


2021. márc. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez igen! Nagy a buzgalom 😀
2021. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha TÉNYLEG 1300 kalóriát eszel egy nap, akkor fogyni fogsz. A gyaloglásnál jobb lenne olyan mozgás, ami a teljes tested megmozgatja, valamilyen erősítő jellegű edzés, amiből rengeteg van a Youtube-on. Lehetne például heti három ilyen edzés, a többi napon meg gyaloglás.
2021. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom hogy 1300 kcal mellett nem fogysz
2021. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy nem fogyok :) 68 kg-ról indultam. csak annyiról van szó, hogy szeretném hatékonyabban tenni úgy, hogy sportolok is valamit.
2021. márc. 1. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
A ch-ból nyugodtan lehet többet enni, amíg a kalória kereteden belül vagy. Súlyzós edzéseket és futást ajánlom váltogatva. A fehérje dús étkezés miért fontos neked?
2021. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!