Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam rávenni,...

Hogyan tudnám magam rávenni, hogy sportoljak?

Figyelt kérdés

Karantén alatt el kéne kezdenem sportolni, mivel nem nagyon tetszik amit látok, amikor tükörbe nézek. De képtelen vagyok felkelni reggel, hogy eljárjak futni vagy valami. Valami tipp, hogy hogyan kezdjem?

Köszönöm ha választ adtok!



2020. máj. 14. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el öltözni futócuccba. És amikor már rajtad van akkor kár lenne nem elindulni.


Nekem ez szokott segíteni ha nincs kedvem elindulni futni.


Utana meg, ha elkezdem, menet közben megjön a kedvem. És mindig azt mondom utána, hogy kár lett volna kihagyni 😊

2020. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazából a kezdő lökés a legnehezebb, ha kint vagy az ajtón akkor már rögtön megjön a lendület, ahogy az első írta. Pedig én sem vagyok valami nagy sportoló. :D


Nem tudom az segítene ha este mennél esetleg? Egyrészt nem kell korán kelni, másrészt mondjuk ilyen 11-12 körül én már azt érzem hogy tanulásba vagy olvasásba nehezen tudok belekezdeni mert már fáradtabb az agyam. De ilyenkor nagyon jól esik egy kis mozgás és könnyebben alszol utána.

2020. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kifogom próbálni az edzős cuccokat:D. És az esti futás nem rossz ötlet. Hamarabb kifáradok.
2020. máj. 14. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, aki este szeret sportolni. Próbálj meg mondjuk este 6-7 fele elindulni!
2020. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szia, én még azt tudnám ajánlani hogy nézz edzős motivációs videókat esetleg, vagy tűzz ki egy célt. Nekem az is segít hogy telefonon edzős vagy motivációs kép a háttérképem.
2020. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen azokat is nézek már. De már végre rávettem magam és elmentem futni is:D
2020. máj. 15. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy gratula, így tovább! :)
2020. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uu köszönöm!!😁
2020. máj. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!