Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsbőr+fogyás probléma?

Narancsbőr+fogyás probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos nincs túl sok szabadidőm jelenleg, általában heti 2-3 edzés fér csak bele most. Már egész jó formában vagyok, fogytam 3 kilót (alapból sose volt nagy súlyfelesleg rajtam) de a narancsbőr egyszerűen nem akar elmúlni, illetve a belső comb rész és az alhas valahogy nem akar formába jönni.


Nem eszek 100%osan “tisztán”, de egeszsegesen taplalkozok, keveset nasizok (kb heti 1x) és sok vizet iszok.


Mit tudnék tenni ezzel kapcsolatban?

Narancsbőr a legzavaróbb talán, azon mi segíthet? Olvastam hogy a nyirokmasszázs javítja az állapotát. Ez igaz?


Köszönöm a segítséget!



2021. márc. 18. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia hány kalóriát eszel egy nap? És általában miket? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Őszintén szolva nem számolom a kalóriát. Nagyjából ugyanúgy etkezek minden nap: reggelire joghurt+gyumi vagy tukortojas pl, tizorai pl mandula/mogyoró persze kis mennyiség, ebéd általában csirke+rizs+vmi zoldseg, uzsi gyumi vagy korozott vagy ilyesmi, vacsi meg tojás, paradicsom, vagy hasonló mint ami ebédre volt. Ha becsuszik ritkán bacsi az általában valami sós, nem csoki.

Itthon edzek jelenleg, HIIT edzéseket csinálok meg súllyal is. Heti 3 fér bele az idombe, néha csak 2. Változó hogy mennyi az időtartam, általában egy órás szokott lenni.

2021. márc. 18. 21:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj a bacsi az nasi akart lenni:D
2021. márc. 18. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen nasit eszel?
2021. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kene vmi kardio is meg a 2-3 az keves. Szorits be meg par edzest. 1 ora az egesz. Ha mondjuk 14 orazok es van melette mas dolgom is csak elorebb allitom az ebresztot es mar van is ido 🤷‍♂️
2021. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 hány kalóriát eszel egy nap? És általában miket? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sos mogyoró, chips, perec ilyesmik.


Igen, ez tok logikusan hangzik #5 csak gyakorlatban már nem megy nekem ilyen könnyen:D alapból 6 kor kelek, dolgozok, munka után pedig tanulok (levelezon vagyok), elég nehéz szakon és mire vegzek hulla fáradt vagyok. Reggel alig bírok felkelni.

De megpróbálom valahogy átszervezni a napirendem.

2021. márc. 18. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Kaloriat nem szamolok csak cht meg feherjet. Nehezen hizo tipus vagyok. Evek ota gyurok heti 4-5x elotte evekig boxoltam.
2021. márc. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!