Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha városban sétálgatásra,...

Ha városban sétálgatásra, biciklizésre egy megpakolt hátizsákkal indulok, az kalóriaégetés szempontjából jó ötlet?

Figyelt kérdés
Szálkásítás utolsó hetei előtt állok.

2021. márc. 20. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nehéz súlyokkal kevesebbet tudsz majd sétálni mert hamarabb elfáradsz. Én a helyedben nem vinnék plusz súlyt magammal, így többet tudnál sétálni, ezáltal több kalóriát tudnál elégetni.
2021. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De tobb energiat is elhasznal + sullyal. Szerintem ugy hamarabb elegetsz ugyanannyi kcalt. Mint a fekvotamasz. Ha mar sok megy csinalhatod barmeddig nem fogsz izmosodni, de ha fekvenyomsz es tobb sulyt hasznalsz mint amit fekvotamasszal akkor fejlodsz. Ha nem maratoni futonak keszulsz meg akarsz palcikaember lenni akk sztem jobb + sullyal sprinteket csunalni meg sullyal lepcsozni.
2021. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából annyiról van szó, hogy ha találkozok valakivel, akkor egy hátizsákkal a hátamon indulok útnak.
2021. márc. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!