Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az nem ciki hogyha 18 évesen...

Az nem ciki hogyha 18 évesen állok neki valami harcművészetet sportolni? És lehetek jó attól függetlenül hogyha 18 évesen kezdeném el?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt rá lehetőségem, és jött ez a covid, és azon gondolkodtam hogyha vége lesz ennek akkor elmennék valami harcművészetet sportolni:(
2021. márc. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Olimpiára valószínűleg nem fognak küldeni, de simán lehetsz jó benne.
2021. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kovid meg csak 1 eve van. En 14evesen kezdtem, de sose keso. Meg 30-40 evesek is beesnek edzesre zoldfulukent lazan
2021. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát se én azért mennék olimpiára😂megvan a napi kondim és edzek is stb..
2021. márc. 21. 08:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemertem h jon ide az olimpia. Na mind1 edzeni semmikor se ciki semmit
2021. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A harcművészetet nem sportolni kell. :)

A harcművészet egy életforma.

Azt javaslom, mielőtt edzésbe állsz, informálódj, hogy melyik ágazatnak mik a specialitásai és azok közül melyik adja meg azt, amire szükséged van.

Az, hogy mikor kezdesz, lényegtelen; a fontos az, hogy váltasz és elindulsz egy irányba (tao).

2021. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el boxolni. Húsz vagyok. Hajrá!
2021. márc. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!