Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kockahashoz hányszor kellene...

A kockahashoz hányszor kellene edzenem egy héten? Úgy jó hogy heti 3 x másfél óra edzés, és heti 2 x 1 óra kardio? A kardio futás, séta, vagy szobabicikli lenne

Figyelt kérdés

Az étkezésre odadigyelek, általában 1500-1700 kalóriát eszek egy nap, sok zöldséget, gyümölcsöt, csirkehúst, cottage cheese-t, túrót, tojás fehérjét, Light sajtot, CH- kenyeret, joghurtot, zabkását, bulgurt, kuszkuszt, quinoát fogyasztok, napi 1 adag fehérjeport iszok (de van hogy kimarad, amikor sok fehérjét eszek amúgy is), emellett szoktam enni protein szeletet, protein müzlit, gyümölcsszeletet, müzlit, nagy ritkán egy-egy egészségtelen étel is le csúszik, de bele szokott férni a napi kalória keretembe.

Szerintetek ennyi edzéssel és napi 1500-1700 kalóriával, és heti 1 csalónappal (ami kb 3000kcal lenne) elérhetem a kockahasat? És ha igen kb mennyi időn belül?

Csalónapot azért szeretnék/szoktam tartani, mert így jobban bírom a hét többi napján.

És valahol azt ki tudnám számolni hogy mennyi fehérjét kell bevinnem egy nap a kockás hashoz? Eddig nem számoltam a fehérjét de szeretném elkezdeni, vagy inkább csak egyek sok fehérjét, de ne számoljam mennyit viszek be?

Ja és a kockás has mellett szeretnék izmos is lenni, izmos lábakat és izmos karokat szeretnék.

Nem most kezdem az edzést, január elején kezdtem csak most jött egy 2 hetes betegség (influenza) és kíváncsi lennék a véleményetekre hogy ez így jó lenne e? (eddig heti 5x másfél órát edzettem de ezt soknak érzem, ezért szeretnék változtatni)

Bocsánat hogy ennyit kérdeztem, aki válaszol annak nagyon nagyon szépen köszönöm!😁

17/L



2021. márc. 22. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyunk jósok. Kockahashoz nagyon le kell vinned a testzsírszázalékodat, és növelni kell a hasizmaidat. A teendőd fogyni, fogyni és fogyni, de közben meg kellene tartani az izmaidat. Ehhez erősítened kell, és sok fehérjét fogyasztani.
2021. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 igen ezekkel én is tisztában vagyok, és le is írtam!
2021. márc. 22. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
17 éves kislányként minek neked kockahas?
2021. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Mert miért ne lehetne egy 17 éves lánynak kockahasa? :D Ez mióta korhoz kötött? :D Ha valaki 6 évesen elkezd boxolni, annak már 7 évesen színkocka hasa van.
2021. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!