Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire kell drasztikus...

Mennyire kell drasztikus dieta szalkas/“kockas” hashoz? (L)

Figyelt kérdés

160cm 55,5 kg nagyjabol

Mist probalok fogyni vmennyit, deficitben lenni, edzegetni sotthon sulyokkal es aerob edzest is vegezni zsiregeteshez.



2021. márc. 31. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, szerintem csak erősödnöd kéne. A magasság/súly arányod teljesen rendben, BMI index-ből ítélve nincs mit leadni magadon, lehet van minimális súly felesleged.

Férfiként én se nem diétázok, futni sem járok, biciklizni néha szoktam. A zsírégetésre külön nem szánok időt. Napi 2 órát edzek, mindennap 15 perc ugrálókötelezéssel indítom a bemelegítést. 36 óra pihenőt hagyok mindegyik izomcsoportnak, mindennap nagyjából ugyanabban az időpontokban étkezek (3 étkezés), gyümölcs, zöldség 3 húsmentes nap, csapvíz/tea. Viszont az étkezésre nem szánok különösebb figyelmet.

A fegyencedzést űzöm már 3 éve, soha nem edzettem súllyal, szálkás 6 kockám van - 189cm / 71kg vagyok.

Igazából én az edzés intenzitásán változtatnék a helyedben, a biciklizés nagyon jó szabadidős tevékenység, de amennyiben nem 60km-t tekersz érdemben nem fogsz vele annyi zsírt égetni amennyit az edzés idő meghosszabbításával/ismétlésszám növelésével/gyakorlatok közti pihenő idő redukálásával/plusz gyakorlatok hozzáadásával érnél el.

Én az ugrálókötelezést javasolnám elsősorban, kezdve 3 perccel és minden edzés során növeld 30 másodpercnyivel, egészen addig ameddig 15 percet el nem éred. Hasonló módon a palánkot is javaslom edzés levezetésére, ennél a gyakorlatnál kezd 30ms-sel, majd hetente növeld az időt 10ms-sel, ha eléred a 3 percet, akkor addig maradj 3 percnél ameddig remegés nélkül meg nem tudod csinálni, majd ismét növeld 5 percig hetente 10ms-sel.

Hosszútávon szerintem sokkal jobb saját testsúllyal edzeni mint súllyal, elvileg a kettő kombinációja lenne a legideálisabb (az én esetemben nem akartam külön súlyokra költeni, szimplán összehegesztettem egy húzódzkodó/tolódzkodó álványt.


22/F

2021. ápr. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túl szép látvány egy izmos női has -_-
2021. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik.., ne haragudj:)
2021. ápr. 1. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért is haragudnék?
2021. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!