Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik elliptikus trénert...

Melyik elliptikus trénert érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Kettő elliptikus trénert néztem ki a decathlontól, amit meg tudok venni. Az egyik: Elliptikus tréner EL 100 DOMYOS, a másik: Elliptikus tréner EL 120 DOMYOS. A 100 esetében a lendkerék 3 kg, ami tetszik benne, hogy manuálisan állíthatóak a fokozatok (8 szint van), így ha kijelző elromolna, akkor még mindig tudom utána használni, és meglepően több pozitív véleményt olvastam ennél. A 120-asnak 6 kg a lendkereke, 15 fokozata van, de ezek csak a kijelzőn állíthatók be, így ha ez elromlik, akkor használhatatlan a gép. Továbbá mér pulzust, kalóriát, de ezek nem pontosak a vásárlók szerint. Mindkettő méri a távolságot. A második esetében van 7 edzésprogram.

2021. ápr. 6. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Edzésprogram meg távolságmérés kevésbé lényeges, mint a lendkerék tömege és a lépéshossz. Ez nyilván mindkét változat a belépő kategória. Én nyolc kiló alatti lendkeréktömegű gépet nem vennék. Darabos lesz a mozgás.

De ha a kettő közül kell választani, akkor a 120-ast.

2021. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!