Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Működni fog az úgy együtt...

Működni fog az úgy együtt hogy kalória deficitbe vagyok mert kockás hasat szeretnék de nagyon izmos karokat és lábakat is szeretnék? Mert a kockás hashoz kalória deficit kell, az izmosodáshoz meg úgy olvastam hogy kalória többlet..

Figyelt kérdés

Szerintetek mit csináljak?

Már 4 hónapja edzek és kalória deficitbe vagyok, a kockás hasam már alakul és a karom és a lábam is sokkal izmosabb lett, de én még izmosabb szeretnék lenni, nem tudom hogyan működhetne a 2 együtt.

17/L



2021. ápr. 18. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:

1 kg izom építéséhez 7000 kalóriára van szükség. Szerinted akkor működni fog? Aztán az 1 kg+ izom miatt nő a kalóriaszükségleted is.

Most a tested a rajtad lévő feleslegből próbál gazdálkodni, de ez elfogy majd. Szerintem egy lány szálkásítás közben pont akkora izomtömeget tud felszedni, ami még szép és arányos.

2021. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a normál elfogyasztotton felül + 7000 kalóriára*
2021. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Egy menetben nem lehetséges. Szálkásítasz, tömegelsz, szálkásítasz, tömegelsz... Ezt csinálod 2-3 évig, és akkor megvalósul, amit szeretnél.
2021. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 és ez mennyi időközönként kell váltogatni?
2021. ápr. 18. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elején full kezdőként azért valamennyire lehetséges a kettő együtt, csak sokkal lassabban, 4 hónap edzés után meg főleg.


4: amilyen időközönként neked szimpatikus. Ha tömegelésnél tükörbe nézve azt mondod, hogy "fúj milyen zsíros a hasam", akkor célszerű deficitre átállni :) De azért havonta nem célszerű váltogatni, meg akkor amúgy is rossz az étrend ha 1-2hónap alatt olyan zsíros leszel, hogy mindenképpen szálkásítani kellene.

2021. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 mondjuk fél évente?
2021. ápr. 18. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a zsírt leszorítod 10 %-ra, a ch meg 75-80 körül van, akkor lehet egyszerre tömegelni és szálkásnak is maradni.
2021. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Koxal mukodik
2021. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!