Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Munka után szoktatok edzeni?...

Munka után szoktatok edzeni? Akik ott elfáradnak utána még van kedvük edzeni?

Figyelt kérdés

Ha már a munkahelyen az egész napos állás után elfárad a lábam és fáj akkor erőltesem még edzéssel vagy görkorizással és megszokom és nem fog fájni?

Akik ugyszint állnak egész nap hogyan oldják meg?

Szeretnék pár kg leadni meg kicsit formásodni de sokszor úgy érzem erre már nincs erőm, munka után még várnak a házi feladatok kivéve ha előre van több napra kaja,akkor több időm is van de a lábam nem bírja a tempót amit én akarnék... Pedig szívesen görkoriznék is meg eljárnék kondizni. Ti hogy oldjátok meg?



2021. ápr. 22. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
munka előtt meg szabadnapon.
2021. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatnád, úgyis rájössz majd, ha nem bírod
2021. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggel szoktam edzeni, illetve szabadnapon.

Most egy pár hétre megváltozott a beosztásom úgy, hogy csak este 7-től tudok edzeni. Hát, szerintem ha folyamatosan ez lenne, előbb-utóbb feladnám, mert nekem este már nagyon nehéz. Ezt a pár hetet kibírom, de sokkal kevesebb a motivációm.

De olyan ismerősöm is van, aki meg nem kelne az edzés miatt korábban. Nekem nem gond, koránkelő vagyok.

Szóval nincs egy általános szabály, amíg nem próbálod ki az esti edzést, nem tudhatod, hogy szerered-e, vagy sem. Nekem nem jó, de neked attól még jó lehet...

2021. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!