Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Semmi izommal milyen kíméletes...

Semmi izommal milyen kíméletesebb mozgást lenne érdemes elkezdeni ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Betegség miatt sajnos nagyon sokáig nem tudtam rendesen mozogni, nagy fájdalmaim voltak, az izomzatom nagyon megsínylette. Előtte azért valamennyit mozogtam, futottam, konditerembe jártam, de mára ennek semmi nyoma, még a tartásomon is látszik, hogy a felsőtestemen kb semmi izom.


A betegségemből közben nagyrészt felépültem, a kímélőbb mozgás már megengedett, de pl a futást még nem bírom. Valami tornára gondoltam, de sok gyakorlat a satnya kis izmaimmal nem is sikerül rendesen. Érdemes azért ezzel próbálkozni és csak jobb lesz egy idő után?

Kicsit el vagyok keseredve.


32 éves nő vagyok egyébként.


Van valakinek valami ötlete?


2021. ápr. 24. 21:46
 1/4 anonim válasza:
Van egy Fityfi nevű app. Vannak ingyenes meg fizetős edzéstervek. Vannak előre összeállított gyakorlatsorok meg van lehetőség magadnak összeállítani. Vannak jógagyakorlatok is. Gyerek mellett csinálom a feladatokat, rendesen átmozgat.
2021. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagynénim is beteg volt sokáig, mikor jobban lett, ő a Norbi duci tréninget csinálta (nem volt duci, csak az kíméletes amiatt, hogy ne terhelje meg az embert hirtelen)
2021. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tai chi, gyógytorna, illetve ezek kombinációja egyénre szabva, gyaloglás, ha tudsz szinteket is bele tenni, az a legjobb majd egyre növelni, kerékpározás, úszás.
2021. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kocogj, bringazz, meg ilyesmi. Vegyel gumiszallagot, egykezest es nezz videokat.
2021. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!