Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amióta nagyobbakkal guggolok,...

Amióta nagyobbakkal guggolok, megnőt az izmom és, ahogy kicsit kocogtam azt néztem, hogy mennyire "lötyög" tehát érzem, hogy van rajta anyag. Veletek is előfordult már ilyen? Mitől ilyen laza az izom a lábamon(quadricepsz)?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 12:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy csak szokatlan az érzés, valahogy majd leszálkásodik ha futok vagy tekerek és megszokom? Annyira nincs még nagy lábam amúgy, sőt még kicsi..
2021. ápr. 26. 13:00
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

Nem laza, csak nagyobb. Nyilván nőtt a combizmod, hiszen növelted a terhelését az edzéseken, és gondolom a táplálkozásra is figyelsz.

Én anno onnan vettem észre, hogy fejlődik és nő a mellizmom, hogy egyszer félmeztelenül rohantam le a tízemeletes panel legfelső szintjéről, és ahogy szaladtam le a lépcsőn, úgy éreztem, hogy folyamatosan remeg és dobálódik a mellem. Rendesen megfájdult, amire leértem a földszintre. Otthon belenéztem a tükörbe és láttam, hogy bizony az edzés és a kaja kezdi meghozni az eredményét, ugyanis a mellem most már nem csak két bimbóból áll, hanem izomból is.

2021. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!