Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Manapság ciki azt mondani,...

Manapság ciki azt mondani, hogy valaki kocog?

Figyelt kérdés
Mindenki fut, függetlenül a teljesítménytől?

2021. máj. 1. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a túlsúlyommal kocogni szoktam. Vagy még inkább végigvonszolom magam a pályán. Igazán nem nevezném futásnak. Hogy ciki-e, az pont nem érdekel.
2021. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem ciki, de ha te annak tartod, nyugodtan mondd, hogy futsz, 2019. évi futók és kocogók jogi státuszát rendező törvény 69. cikkelye értelmében legálisan hivatkozol a kocogásra futásként.
2021. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:

Bárcsak a lakosság 80 % a járna el rendszeresen - szó szerint- kocogni, már jó lenne és nem lenne ennyi szív és érrendszeri beteg, meg elhízott,


a lassú tempójú futás ha edzetlen vagy akkor az kocogás, de akár séta is lehet egy nagyon kezdőnél, szóval nem nem ciki, én is kocogással kezdtem és bemelegítésképp és levezetésképp szintén kocogok. a hülyeség ciki nem ez !

2021. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én is így gondolom. Nem nézem le se a lassú kocogókat se a sétálókat.


A kérdést azért írtam ki mert múltkor volt egy vita amiben a másik fél állította, hogy ő márpedig nem kocog hanem fut. Ő futó. 7 perc 30 másodperces kilométerenkénti tempóval. MMárpedig ugye az igencsak kocogás. Ami nem gáz egyáltalán, csak ne nevezzük futásnak.

2021. máj. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!