Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy Rubint Réka...

Hogy lehet, hogy Rubint Réka edzéstől látványosabb a fogyásom/alakom változása mint amikor heti 5x futottam?

Figyelt kérdés

Par kilótól szeretnék megszabadulni. 2 hónapig futottam heti 5x 8-9kilometereket és konkrétan semmi változást nem láttam. 2 hete elkezdtem újra Rubint Rékazni heti4x kb es már most sokkal jobban nézek ki..

Ez testől függ? Kinek ez kinek az válik be? Vagy hogy van ez?

Tudom az étkezésre is próbálok figyelni.

Kérlek aki nem szereti Rékat az ne ocsarolja, nekem se szívem csücske de a tornai brutálisak.

Előre is köszönöm a választ.



2021. máj. 3. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
A futáshoz is hozzá lehet szokni.Ha mindig ugyanannyit futsz akkor előbb-utóbb megállsz egy szinten. 8-9 km annyira nem sok egyébként,többet kell.
2021. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem tartom kevésnek, 60perc alatt futottam 8-9et a pulzusom igy is az 160-170 körül volt. Legalábbis ahogy olvasgattam a kezdők kb. 6 kilometert futnak átlagosan.
2021. máj. 3. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
1 vagyok.Én úgy fogytam le,hogy minden másnap egy félmaratont futottam.Mondjuk én teljesen a fejembe vettem,hogy le fogok fogyni.
2021. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké az te vagy de nem mindenkinek negy a fél maraton :D
2021. máj. 3. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Futástól nyilván nem lehet feszes, izmos testet elérni, a futás nem arra van. De az erősítő edzések kimondottan et a célt szolgálják, persze, hogy az edzéstől jobban nézel ki, mint a futástól. A futás inkább csak segít a fogyásban és állóképességet növel.
2021. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
🤣🤣🤣🤣
2021. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%
Lehet a tested a futáshoz nem szokott hozzá, vagy az hogy a gyakorlatok jobban megterheltek, és ehhez jobban hozzá kellett szoknod hogy bírd és ezért könnyebben hozzászoktál. Nekem is volt ilyen, és én ezzel magyaráztam ezt meg magamnak, remélem tudtam segíteni. :)
2021. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az étkezésedtől is függ. Lehet, hogy most egészségesebben eszel, vagy kevesebb adagokat, stb.

Amúgy, a súlyzós/saját testsúlyos erősítő edzédtől izmosabb leszel, ezáltal tónusosabb, feszesebb, és az izmok fenntartásához sokkal több energiára van szüksége a testnek, ezért minél izmosabb valaki, annál több kalóriát használ fel a szervezete. (Nyilván ezt most egy kicsit lesarkítva magyaráztam)

2021. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!