Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül személyi edzőt...

Mennyibe kerül személyi edzőt felbérelni konditeremben?

Figyelt kérdés

Meg sohasem voltam edzoteremben, ezert semmit sem tudok a gepek helyes hasznalatarol, ezert kellene egy személy, aki megmutat mindent nekem, hogy mit es hogyan használjak.

Utána már egyedül tervezek tovább edzeni, csak ez a 2-3 het kene, gondolom ennyi ido alatt meg lehet tanulni a dolgokat.

Illetve Pesterzsebéten van a terem (fitness 2000), gondolom ez is árképző, azért írom le.



2021. máj. 31. 19:17
 1/3 anonim válasza:
48%

Pesten nem igazán tudom. Nálunk vidéken is 10.-15.000

Akkor gondolom ott meg ráhúznak pár ezer forintot.

2021. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Fú, nagyon drágák.

Akihez én jártam, talán ő volt a legolcsóbb, mert 28.000 forintot kért 8 alkalomra és

1 óra edzésért.

Megnéztem más Budapesten lévő termek személyi edzőit.

Brutál drágák, mert 35.000 forintért vállalnak.

2021. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az kell, hogy megmutassák, hogy mit hogyan kell használni, akkor oda nem is kell személyi edző. Elég lenne egy ismerős, aki már nem most kezdte az edzést.
2021. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!