Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bereznay Dániel túlértékelt?

Bereznay Dániel túlértékelt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 21:01
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Azki
2021. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Keress rá az interneten.
2021. jún. 13. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%
Természetesen túlértékelt. 2X éves a srác és 8000 Forintért könyörög minden egyes nap. Látszik hogy semmi élete nincs de hát a rajongóinak akik a szüleik pénzét költik rá valamiért bejön az állandó hisztizése és arcoskodása. Elismerem hogy jó játékos de emberileg egy 0 még annyi esze sem volt hogy rendes alkut kössön a szponzoraival pedig ha lett volna nem kéne koldusként kéregetnie 12 éves gyerekektől. A hab a tortán hogy önhibájából összetörte a részletre vett kocsiját. Remélem pár éven belül eltűnik mert mérgezően hat a magyar F1-es közzösségre és frusztrál hogy az Unibet F1 videóiban is az ő fejét kell néznem.
2021. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Kicsit a stílusa is erőltetett, mintha Jimmy Broadbentet akarná másolni.
2021. jún. 20. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Eléggé az
2021. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elismerem hogy ügyes, de az arcából visszavehetne. Kb. Michelisznek az ellentettje.
2021. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Neki ilyen a stílusa. Viszont tényleg jó szimulátoros, ebben biztosan benne van a sok év játék, gyakorlás is és van is hozzá érzéke.


A helyében az F1 mellett megpróbálkoznék a túraautó szimulátorokkal, a WTCR szokott rendezni bajnokságokat, innen akár át is kerülhetne valódi versenyautóba, valamelyik csapathoz, mint annak idején Michelisz.


Az adományok elvárását én sem tartom szép dolognak.

Az átlag nézők egy nagyságrenddel alacsonyabb anyagi szinten vannak, mint egy-egy befutott videós és mégis tőlük várnak támogatásokat a videósok.

A videósoknak elvileg meg kellene élniük a piacból, reklámokból, szponzorokból és az a csavar, hogy ezekből ők nagyon jól meg is élnek, a nézőktől már extraként kérnek pénzt.

Aki pénzért akarja a tartalmait adni, a szponzorációkon felül, az tehetné a csatornáját elérhetetlenné a nem fizetőknek.

Csak egy maroknyi videóst ismerek, akikben van annyi tisztesség hogy azt mondják, nekik senki ne küldjön pénzt, ők megélnek a reklámokból és a szponzorokból. Én is ilyen piac párti vagyok (még mielőtt valaki leirigyezne, vagy emlegetné, hogy "nem fog elmenni a gyárba dogozni", nekem is saját cégem van, a piacból élek tisztességesen).

Még ha egy szegénységben élő videóst kellene segíteni, akkor azt mondanám, hogy rendben, de a videósok jellemzően magasan az átlag feletti, jól szituált emberek.

Speciálisan a Bereznay sem szorulna rá a nézői adományokra.

Mindegy, ez csak egy vélemény volt, nekem ez az értékrendem, másnak más.

2022. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!