Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szedhetnék össze...

Hogyan szedhetnék össze normális mennyiségű izmot?

Figyelt kérdés

Az életmódom miatt nem nagyon kellet mozognom így eléggé nehéz felemelnem 25 kilónál nagyobb tömeget, 30 felett meg se tudom mozdítani. Ezenkívül van egy óriási sörhasam (nem iszok sört, gyógyszer miatt elhíztam), de nehezen megy a felülés is (18-20 után már izomláz), szabályos fekvőtámaszról egyelőre álmodni sem merek, mert eléggé hullámozva csinálom. Viszont a lábaimmal szerencsére semmi gond, csak többet kellene futnom.

Nem izomtibi szeretnék lenni, hanem szeretném magam elfogadni. Eléggé sokáig "kocka" voltam, már teljesen kinőttem belőle.


19/f


u.i.: Fősuli alatt nem sok tőkéből kellene gazdálkodnom, ezért nem szeretnék rá tízezreket áldozni.


2010. aug. 25. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed pedig hidd el itt nem csak velem van probléma. Nem várom el, hogy reagálj a válaszomra talán ez a legjobb. Amúgy az, hogy mióta foglalkozol testépítéssel nem jelent semmit. Egy "kezdőnek" (bár nem nevezném magam kezdőnek) is lehet igaza, ezt nem tudod felfogni. Igen megsértődtem képzeld el mert máshogyan is lehet válaszolni. Nem vagyok egyébként egy sértődős típus csak elegem van abból, hogy itt mindenki azt hiszi ő májer és CSAK neki van igaza. Egy hivatásos edző is tévedhet, ezt soha ne felejtsd el, se te se én nem vagyok Chuck Norris. Nevezhetsz szánalmasnak nem zavar de gondolkodj el azon, hogy kinek van igaza. És ne csak a saját álláspontodat hajtsd mert ebből semmi jó nem sülhet ki. El kell fogadnod azt a tényt, hogy te sem tudhatsz mindent, de úgy látszik ezt neked nem sikerült még elérni. Mindegy hány éves vagy, mindegy mennyi ideje foglalkozol ezzel a témával, mindig tanulhatsz újat. És igenis több járható út van nem csak az az egy amit te látsz. És az, hogy az álláspontom sületlen felejtsd el mert igenis nekem is igazam van. A másik meg ha itt mindig csak képzett emberek válaszolnának már rég kihalt volna ez az oldal. Remélem felfogtad a csöpp agyaddal amit írtam.
2010. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!