Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó sportfogadási technika...

Ez jó sportfogadási technika lehet? (lent)

Figyelt kérdés

Focira fogadnék online.

Kiválasztanék minden nap 1-2 eseményt, és ott olyan szorzóra fogadnék, ami:

(1) órákon belül elkezdődő meccs

(2) 1,4 alatti


Szóval viszonylag alacsony kockázatú események, pontosan bemérve mert rövid időn belül kezdődik.



2021. jún. 25. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És ebbe milyen stratégiát kellene most belelátnunk?


Mit befolyásol az, hogy 1 órán belül kezdődik a meccs?

Miért pont 1,4 alatt fogadsz?

Konkrétan mire fogadsz? Milyen piacokra?



Amúgy a kula 1,4 alatti oddsokat el kéne felejteni már így 2021-ben, javaslom nézz szét az eb-n kicsit

2021. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az h mikor kezodidk tok lenyegtelen. 1.4 alatti esemenyt meg csak nagy penzzel van ertelme fogadni, mert annak h 500 ft ol csinalsz 840et,nem sok ertelme van.
2021. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az 1,4 csak hasraütésszerű volt, arra céloztam, hogy nagyon alacsony kockázat.


Azt befolyásolja, hogy 1 órán belül kezdődik a meccs, hogy nem lesz pl az hogy várhatóan egy játékos lemondja, vagy valami nagyobb változás áll be ami alapvetően átrendezi az esélyeket.

Másrészt meg így a 40% hozamra nem kell heteket várni, hanem pár óra alatt realizálom.


Igen, valóban nagy tételben célszerű ilyenkor, még nem döntöttem el mennyire nagy legyen.


Kezdetnek mondjuk egy 20 ezrest gondoltam befektetni.

2021. jún. 25. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát 20 ezer eléggé kevés lesz ahhoz, hogy kicsi oddsokra fogadt. Egy, de inkább kettő nullát rakj mögé


Amúgy ennyi erővel miért nem élőben fogadsz, ha nem akarsz meglepetéseket pl kezdő 11el kapcsolatban?


Értem én, hogy szerinted alacsony odds = szinte fix hozam de ehhez iszonyú magas találati aránnyal is kell tippelned. Ha egy elmegy, utána sorozatban kell lejönnie, hogy a ló*asz szorzók miatt visszajöjjön amit buktál, és pluszban legyél

2021. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Élőben nem tudom hogy fogadjak, nem járok meccsekre vagy ilyesmi. :/

Szóval csak online gondoltam ezt.

2021. jún. 25. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Online, élőben... értelemszerűen nem kell minden hétvégén kijárnod mondjuk spanyolországba meccseket nézni
2021. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy lemondja a meccset egy játékos? Feltételezem nem megye 2-re akarsz fogadni, ahol lemondják a meccset, ha falunap van és menni kell inni. Ha ennyire képben vagy, akkor inkább ne fogadj. Amúgy 1,4-es szorzókkal 70 % feletti találati arányt kellene produkálnod, hogy egyáltalán nullán legyél. Azaz 10 meccsből 8 találat kéne ahhoz, hogy legyen profit. Persze értelmes profitért még ebben az esetben is 20 ezernél nagyobb összegekkel kell játszani, nem véletlen, hogy a profik nem 1,4-es meccsekkel szórakoznak Nézd meg az EB eddigi meccseit, hogy az 1,4 körüli meccsek milyen arányban mentek el és megérted, amiről beszélünk.
2021. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pl amikor a dán focista összeesett mert infarktust kapott vagy hasonló.

Ilyen akár a meccs előtt közvetlenül is megtörténhetne.


Vagy hogy elkapja X és Y a koronavírust és nem tudnak pályára lépni.


Ilyen random események sokat jelenthetnek.

2021. júl. 1. 00:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén..

1000 meccsből hány olyan van ahol valaki összeesik a pályán és újra kell éleszteni?

És amúgy ha ESETLEG kfiognál egy ilyet akkor mi van? Utána nem fordulna elő a következő pár száz fogadásodon.. Profitorientált fogadó hosszú távon gondolkozik, nem így.


De már írtam, hogy ott az élő fogadás, azzal azért "váratlanul kihagyott" játékosokat ki tudod védekezni

2021. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!