Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőtermekből 30 évvel ezelőtt...

Edzőtermekből 30 évvel ezelőtti emberek hová tűnnek?

Figyelt kérdés

Akik 30 éve voltak 20-30 évesek és edzettek edzőtermekben? Látni persze idősebb embereket is edzeni de rajtuk látszik hogy ők nem edzenek 30 éve.


Akik 20-30 éve folyamatosan edzenek azokon látszana 60-70 évesen is. Ennek ellenére azokat a szenzációszámba menő izmos nagypapákat élőben még soha nem láttam, csak youtubeon.



2021. júl. 2. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

azok az izmos nagypapák szteroidon vannak.

a normál embereknek egy idő után másodlagos lesz a kinézet.

2021. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, még a korombeli "40+"-osok sincsenek sehol. Akikkel anno együtt edzettem, azok közül kettőről tudom, hogy jár még kondizni, bár az idősebb már ritkábban. A kérdés jó. Biztos elvitte őket a család. Most a sörhasúak és a dagadtak klubját erősítik szerintem


"Ennek ellenére azokat a szenzációszámba menő izmos nagypapákat élőben még soha nem láttam, csak youtubeon."

Ahhoz nem kell évtizedekig edzeni, hogy egy 60 felettit is kipattintson a cucc :)

2021. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"a normál embereknek egy idő után másodlagos lesz a kinézet"

Ezzel nem értek egyet, abban az értelemben, hogy a normál ember az, aki egy idő után nem foglalkozik a kinézetével.

Vannak normális emberek, aki foglalkoznak azzal, hogy izmosak is legyenek és vannak normálisak, akik ezzel nem foglalkoznak, bár ez utóbbi számomra furcsa. Nem értem mi jó abban, hogy a sok 40 feletti nő és férfi vastaglábú, dagadt, stb. Annyira rondák

2021. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 2


mindig fura hogy családra fogják hogy "nincs időm" mert pl. tv t nézni mindig van. Napi 1 óra edzéssel hosszú távon látványos eredmények érhetőek el és tarthatók fenn.

2021. júl. 2. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Igen. És attól, mert a család miatt nincs ideje, nem kellene napi 3000 kcal pluszt bevinni
2021. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5


egyik kollégám aki 10-15 rendszeresen edzett, futott, mindig szuperül nézett ki, most már cukorbeteg, elhízott. És ő is azt mondja nincs már ideje sportolni család miatt.


Közben meséli hogy napi 3-4 órát játszanak online. Szomorú ez az egész.

2021. júl. 2. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen edzőterembe is jártam, bármilyen sportra, az emberek 95%-a néhány éven belül cserélődött. Igazán kitartó ember (bármilyen sportban) nagyon kevés van.
2021. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!