Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kéne futnom 16 éves...

Mennyit kéne futnom 16 éves fiúként?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni futni a nyári szünetben. Reggelente szeretnék menni heti 4 alkalommal. Csak azt nem tudom hogy mennyivel kéne kezdenem. Erről nem találtam semmilyen konkrét információt. Vagy csak kezdjem el és majd meglátom hogy mennyit bírok?

182cm magas vagyok és 56 kg.



2021. júl. 2. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Anorexiás vagy ?
2021. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ijesztően kicsi a súlyod. :(
2021. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Jujj, te csontkollekció vagy.....
2021. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyénileg változik, van akinek megy 10 perc, van akinek 1 perc. Nincs kőbe vésve, ne annyit, hogy teljesen kikészülj, hanem hogy kellemesen elfáradj, aztán lassan, fokozatosan emeld az adagot. Eleinte inkább felváltva futás, séta. Több hónap mire elérhetsz egy alap állóképességet.
2021. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
amennyit kényelmesen elbírsz.
2021. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Hat en tuti nem futnek ha 54 kg lennek.. es semmi kardio. Csak sulyzos edzes meg tomegelos etrend.
2021. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
En ehhez a magassaghoz 74kg voltam, edzettem, sulyokkal, szep formam volt, azota 86 vagyok, kicsit husisabb, de teljesen elegedett vagyok. En is azt javasolnam egyel kicsit tobb kaloriat, es sulyokkal edz, esetleg sajat testsullyal keverd picit, de a kardiozast hanyagold, ha nem muszaj, biciklizes meg elmegy, izuletkimelo es nem egetsz annyi kaloriat.
2021. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!