Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindenki lenyom skanderba...

Mindenki lenyom skanderba pedig van bennem erő csak nem tudom kihasználni van valami technika vagy mit csináljak hogy le tudjak nyomni mindenkit?

Figyelt kérdés
Köszönöm

#technika #erő #Erő gyakorlatok
2021. júl. 11. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán próbálkozz a szomszéd 10 éves kislányával (szülői engedéllyel!), hátha lesz egy kis sikerélményed. Ha mindenki lenyom, azt jelenti, gyenge vagy, az nem a technikán múlik.
2021. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fizesd le őket.Szerintem olyan nincs,hogy valaki mindenkit mindenkor le tud nyomni.

...................................................................


De tessék:

https://www.youtube.com/results?search_query=szkander+techni..

2021. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mindenki csak
2021. júl. 11. 15:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyan annyi évesek mint én
2021. júl. 11. 15:01
 5/5 anonim válasza:

Há gondolom akkor más terén vagy erős, az ember ugy lessz valamiben eros ha azt csinalja.

A sokat szkanderozol masokkal, gepen, vagy erosites a vall es karizmaidat, nezel egy videot mi a helyes tartas szkanderban, biztos hogy sokkaljobban fog menni.

2021. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!