Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fajta gyúrással érhetné...

Cpt.Krisz kérdése:

Milyen fajta gyúrással érhetném el, hogy szelesebb legyen a vállam?

Figyelt kérdés
egy ideje elhatároztam, hogy elkezdem szépen lassan "kigyúrni" magamat és már olyan 5 hónapja minden nap megcsinálok 50 fekvőtámaszt, felülést stb. azt viszont sehogy se tudom elérni hogy a vállam szélesedjen ti mit ajánlanátok?
2011. nov. 14. 18:59
 1/8 dirtboy ***** válasza:

minden kép súlyzókkal való edzés kell,fekvővel meg ilyenekkel nem fog szélesedni a váll szélességed.

jár el konditerembe, írass egy edzéstervet meg étrendet /nézhetsz neten is/ egy személyi edzővel és hajrá.

2011. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha széles a vállöved akkor széles,ha nem akkor olyan marad. nagyobb lehet,ettől szélesebbnek látszik,de ez genetika kérdése.
2011. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem lesz szeles.. esősre még talán van esély.
2011. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
max ha sok izmot pakolsz a középső fejre, akkor szélesebbnek tűnik
2011. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 N0rbi04 ***** válasza:
Húzódzkodás széles fogásban. Talán széles fekvőtámasz is. Fekvőtámasz kézenállásból.
2011. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:19-kor megírtam a helyes választ!-többit hagyd figyelmen kívül!
2011. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Sok izompor kell hozzá. A legtöbben megeszik, de ha tuti hatást akarsz, akkor injektálod. Ugyanúgy kell, mint a heroinnál, csak itt nem vénába kell adni, hanem bőr alá. Célszerű a hasi tájékon, mert akkor zsírt is éget! Ettől még a kulcscsontod is növekedni fog!


+19:19

2011. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A vállad szélesítéséhez a vállad kell edzeni. a felülés és a fekvőtámasz nem erősíti a vállad. A váll 3 fejből áll. az első és a középső fej edzésétől lesz szélesebb a vállad. A hátsó fej a mell felső és szélső, illetve a széleshátizom edzésével még szélesebb váll látványát keltheted.
2011. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!