Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérje por és a Tömegnövelő...

A fehérje por és a Tömegnövelő Por nem ugyan az?

Figyelt kérdés
Bocsi csak még kezdő vagyok:S melyiket kéne szednem hogy gyorsabban hízzak izomba? :)
2010. aug. 30. 02:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Az étrendedtől függ szerintem. A fehérje por fehérjéket tartalmaz a tömegnövelő fehérjét és szénhidrátot. Ha rosszul írtam elnézést.
2010. aug. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
szerintem a tömegnövelő nem csak fehérjét és szénhidrátot tartalmaz.szerintem vegyél twinlab fehérjét és maltodextrint. edzés után a szénhidrátot, 1 óra múlva meg fehérjét.
2010. aug. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
szia!én csak fehérje port ittam,és attól lettem izmos-izmosabb.
2010. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
A fehérje szálkásít, a tömegnövelő meg tömeget növel. Tehát aki vékonyabb az úgy szokta hogy először tömegnövelő, hízik egy kicsit és akkor utána fehérje ami leszálkásítja.
2010. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
a bicikli és a lakóautó ugyanaz? guglizd ki a body builder hu alapismereteket, és akkor a további sületlen kérdéseidre is választ kapsz.
2010. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
igazuk van a fenti hozzászólóknak...én is most kezdtem el tömegnövelőt szedni...vettem maltodextrint és dextrózt..ezt a kettőt keverve szedem gyúrás után (g/kg). A fehérje is nagyon fontos...azt is szedni kell.
2010. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 clint ***** válasza:

""szerintem a tömegnövelő nem csak fehérjét és szénhidrátot tartalmaz.szerintem vegyél twinlab fehérjét és maltodextrint. edzés után a szénhidrátot, 1 óra múlva meg fehérjét.""

na ezen behaltam:D:D

2010. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
?
2010. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 clint ***** válasza:

????

na szerinted? Ezt hol olvastad, hogy edzés után 1 órával kell fogyasztani a fehérjét???:D Csak mert egy csöppet idiótaság lenne, többet ártasz vele mint használsz.

2010. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Miért az, hogy szálkásít a fehérje?xD
2010. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!