Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A műköröm mennyire zavaró az...

A műköröm mennyire zavaró az edzőteremben?

Figyelt kérdés
Heti 4-5x járok kondiba, viszont megjött a kedvem a hosszú körmökhöz. Eddig is akartam csak nem tudom mennyire hátráltat az edzésben.
2021. aug. 30. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyire nem hátráltat, ugyanúgy meg birod fogni a súlyzókat vagy a kondigépek karjait. Edzős kesztyűt isfel birod húzni kezeidre, ha használsz olyat, mert ujjatlan.
2021. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Kondiban komoly csajok járnak, nem plázacicák. Döntsd el melyik vagy a kettő közül.
2021. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Én nagyon nem vagyok műkörmös, mivel irodai munkát végzek, nagyon szokott zavarni, mert sem gépelni nem tudok vele rendesen, sem írni kézzel, de még egy ruha begombolása is katasztrófa, szóval magamtól sosem csináltatnék. Viszont van pár körmös ismerősöm, akiknek a modulzáró stb vizsgáira el szoktam menni modellnek és olyankor egy-egy hétig van olyan körmöm, amilyet épp kellett csinálniuk, ami általában valamilyen épített cucc.


Az edzés azon kevés dolgok egyike, aminél nem okozott gondot soha. Maximum az öltözésnél. Azért súlyokat markolni meg kocogni nem kell nagy körömmunka... Esetleg akkor lehet gond, ha vékony a rúd és nem rudsz rámarkolni rendesen, mert a saját körmöd szúrja a tenyered. De az csak azoknál a karabinerekkel rögzíthető különböző markolatoknál, fogóknál szokott csak lenni, szóval fel tudsz rakni olyat, ami megfelel.

2021. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem zavaró
2021. aug. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Havsak nem boxolni akarsz, nem zavar.


A krétapor mondjuk bele tud menni a pl köves, firlefrancos körömbe, de egyébként kb semmi hátránya

2021. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!