Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki fognak nevetni engem is a...

Ki fognak nevetni engem is a konditeremben? Vihetem magammal az edzestervem egy papiron?

Figyelt kérdés
Most akarok beiratkozni egy terembe, de meg nagyon uj vagyok. Felek, hogy kinevetnek ha valamit rosszul csinalok, vagy hogy nagyon piros vagyok meg izzadok. attol is felek, hogy azert is kinevetnek, mert egy laprol nezem mi a kovetkezo feladat. Tudnatok tippeket adni, hogy mire figyeljek mint kezdo a teremben?
2021. szept. 5. 00:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj kiscsavo eszembe hoztad az elso par napomat a teremben :D

Elso harom napig fogsz ezen parazni aztan orulni fogsz hogy elmesz.

En az ddzeseimet egy fuzetbe irom, sokan nevetnek rajta meg kerdezgetik miert nem jobb a mobil, de az egyszeru, ha mobilt a kezembe veszem es irom, akkor már azt veszem eszre hogy facebookozok, aztan a 2 perces pihenokbol lesz 5-10 perces. Aki ezt nem erti azt en nevetem ki. Ha rosszul csinalsz valamit kezdokent, hamarabb fogsz tanacsot kapni, mint hogy kirohogjenek. Ha persze nem vagy kezdo, akkor sanszosabb hogy neznek hogy mi a f.. de kezdokent nem. Ne légy tulzottan budos, oke megizzadsz ez rendben van, de ne ugy menyj oda h mar edzes elott is buzologtel. Ne hangoskodj mint egy idiota. Oke ki kell fujni a levegot, de lehet azt halkan is. Ne dobald a sulyokat, azert ki is tilthatnak, de minimum idiotanak fognak nezni, hidd el akik dobaljak, azokat is annak nezik. Mindig de mindig pakolj el magad utan, ilyenert is jarhat a tiltas egy komoylabb teremben + egy idiota leszel a szemekben. Meghat alap dolgok hogy az olyan idiota mozdulatokat keruld mint a fail videokban. Esetleg menyj egy haverral eloszor az is tud segiteni. Es ne hallgass az egodra, ha megy az ismetles, ne kezd el pakolni ra a sulyokat mert felesleges lassu folyamat a fejlodes.

2021. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, de nekem anno edző kellett, hogy legyőzzem ezt a parámat. Ma már abszolút hidegen hagy, hogy ki mit gondol rólam
2021. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igazából lany vagyok, nem fiu. Sajnos nem tudok magammal vinni senkit. Massal egyutt kezdeni jobb lenne. De mar motivaltam magam, hogy senki sem fog nezni meg kinevetni.
2021. szept. 6. 01:12
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
Jaa csaj vagy, akkor mindenki a hatsodat fogja bamulni nem pedig azt hogy kitcsinalsz 😅
2021. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Senki nem fog kiröhögni. Én is 178 centihez vagyok 61 kiló, nyáron jártam, senkit nem érdekelt. Köszönsz, visszaköszönnek, ha valamihez segítség kellett, nekem mindig segítettek. Szerencsére a konditerem nem általános iskola, nem fog senki sem kinevetni.
2021. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
15-ös vagyok, ja én fiú vagyok btw
2021. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!