Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne edzőtere...

Szerintetek gáz lenne edzőteremben ugrókötelezni?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé rákaptam az ugróköteles edzésekre. Eddig vagy otthon, vagy kondiparkban csináltam, viszont most megint edzőterembe fogok járni.


Nyilván mást is csinálnék a termeben, de jó lenne egy 10-20 percet ugrálni is néha.


Szerintetek hülyeség?



2021. szept. 5. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol megfordultam konditermekben ott majdnem mindegyikben volt egy külön helység ahol nem gépek meg súlyzók voltak, hanem bordásfal, kettlebell, boxzsák. Ott szoktak ugrókötelezni is és senki sem fúrcsálja ha erre vonatkozik a kérdésed.
2021. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Rohadt gáz lenne egy edzőteremben edzést csinálni! Az ott lévők egyik fele rajtad röhögne, a másik fele pedig veréssel fenyegetne!

Nem, rohadtul azt csinálsz egy edzőteremben, amit akarsz. Bármilyen mozgásformát csinálhatsz, ami nem tesz kárt a terem berendezéseiben, vagy ami nem gátolja az ott lévő egyéneket a sporttevékenységükben. Ha te ugrókötelezni szeretnél, akkor ugrókötelezz. Nálunk is szoktak.

2021. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak azért kérdeztem, mert én még nem láttam, hogy itt csinálták volna. Elég kicsi a terem, de ha nem lesznek sokan akkor fogok ugrálni. :)
2021. szept. 5. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Miért lenne gáz? Tudod mi az a kardió edzés? Nem csak ugralokotelezesbol all.

Ennyi erovel szobabicikli is gáz...

2021. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!