Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pontosan mivel foglalkozik...

Pontosan mivel foglalkozik egy zsoké?És miért megy egy fiatal lány zsokénak?

Figyelt kérdés
Ma olvastam hogy lovasbalesetben meghalt egy 21 éves lány aki 2 héttel ezelőtt szenvedett baleset lóversenyzés közben,felbukott a lóval.Egy nagyon szép lány volt,képet is raktak ki róla.De nekem nem világos hogy egy zsoké mivel foglalkozik pontosan?Lóversenyzéssel?Vagy ez a foglalkozás több annál?Meg lehet ebből élni?

2021. szept. 20. 14:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%

1. Ez mit keres a Magány, egyedüllét kategóriában?

2. Tragikus balesetben meghalt egy fiatal lány. Nem mindegy, mennyire volt szép???

2021. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Közben elolvastam hogy történt a tragédia pontosan,az előtte lévő lány esett el a lovával,ő meg elesett bennük.Nem tudom ki hogy van vele,én nem mernék felülni lóra.
2021. szept. 20. 14:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zsoké volt.
2021. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Akkor autóba se ülj, kérdező, mert autóbalesetben is halnak meg emberek. Szép lányok is.
2021. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Autóbalesetben több szép lány hal meg, mint lovas balesetekben.
2021. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] ott a zsoké leírása tessék 3 perc volt megtalálni. Miért megy bárki bárminek ez olyan hülye kérdés miért lesz valaki ápoló hiszen lehánynak leszarnak 2 naponta vagy tanár stb mert az szeretne lenni.
2021. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4 autóba ülnék de autóversenyen már nem vennék részt.Persze akkor is történhet baleset hacsak simán megyek valahová de legalább annyival mehetek amennyivel akarok.
2021. szept. 20. 14:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő már 4 évesen lovagolt, s nagyon tehetséges volt. Legalábbis ahogy leírták újságcikkekben.

Versenyeken vesz részt a zsoké.

Nem ismertem ezt a lányt, sőt sajnos a balesetig nem is hallottam róla, de úgy gondolom, neki ez életforma lehetett, szerelem a lovakkal.

Nem hiszem, h a pénz miatt csinálta, sőt, lehet maga a lótartás több pénzt vitt el, mint amit nyert.

Isten nyugosztalja őt!

2021. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A megengedett sebbességhatáron belül hajtottam, amikor oldalról a kanyarban telibevágott egy részeg sofőr. Egy pillanaton múlt az életem, hogy félre tudtam rántani a kormányt. A kocsim totálkáros lett.

Pedig nem autóversenyen voltam. És hány embernek nincs ekkora szerencséje...


Évekig lovagoltam, soha nem estem le a lóról és nem volt lovasbalesetem sem.

2021. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8 igen és bátor is volt,én a közelébe se mernék menni egy lónak,nemhogy felülni rá és még versenyezni is vele.Belevaló lány lehetett.
2021. szept. 20. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!