Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pontosan mivel foglalkozik...

Pontosan mivel foglalkozik egy zsoké?És miért megy egy fiatal lány zsokénak?

Figyelt kérdés
Ma olvastam hogy lovasbalesetben meghalt egy 21 éves lány aki 2 héttel ezelőtt szenvedett baleset lóversenyzés közben,felbukott a lóval.Egy nagyon szép lány volt,képet is raktak ki róla.De nekem nem világos hogy egy zsoké mivel foglalkozik pontosan?Lóversenyzéssel?Vagy ez a foglalkozás több annál?Meg lehet ebből élni?

2021. szept. 20. 14:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9 sajnos van ilyen,de akkor is biztonságosabb szerintem autót vezetni,mint egy lóversenyen részt venni.És sajnos így sem élte túl a lány,hogy sisak volt rajta.
2021. szept. 20. 15:07
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat de pontosan hány éves vagy mármint azért mert neked nem fekszik valami azért más még nem jobb vagy rosszabb nálad ugyan olyan ember más érdeklődéssel pl én félek a víztől (tenger stb) de azért nem nézek se furán sem pedig istenként minden búvárra. Vagy pl egy kollégám nem hajlandó repülőre ülni de azért én a szemében nem vagyok egy terminátor mert én igen más emberek vagyunk más érdeklődéssel ez a lány szerette a lovakat és sajnos egy tragikus baleset érte ami szörnyű de max az eredményei miatt becsülendő nem azért mert felült egy lóra.
2021. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

2 felé lehet tagolni a lovasokat, ha a lósportban szeretnénk megtudni pár dolgot.

A lóverseny 2 fő ága van:

Galopp és Ügető...

A galoppnak 2 ága van:

Sík és Gát/Akadály


1 Versenylovas: Az aki versenyeken vesz részt, meghívásokat kap különféle tulajok lovaira, ő az akinek az a feladata, hogy a célig feletehetoen 1 helyen jusson be a célegyenesben.



2. Munkalovas : Tréningben lovagolja mindig ugyanazt a lovat

2021. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!