Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti hány alkalommal és...

Heti hány alkalommal és meddig érdemes személyi edzöhöz járni? Hogy működik a személyi edzés?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egyén/cél függő viszont csak egy nagyjából megítélt időre lennék kiváncsi. Sajnos a pénztárcám véges ezért félek belekezdeni.

Az átlagnál edzettebb viszonylag jó állóképeségű lány vagyok de szeretnék izmosodni formásodni viszont nem tudom hol kezdjem ezért is lenne jó egy hozzáértővel edzeni.

Röviden arra lennék kíváncsi hogy hogyan és mennyit szokott egy személyi edző dolgozni egy klienssel átlagosan? De minden más is érdekel ezgel kapcsolatban. Csak elsősoron az ár lesz mérvadó sajnos



2021. szept. 27. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Nem feltétlenül szükséges. Én egyszer voltam az alap osztott edzéstervemmel (akkor már fél éve edzettem teljes testtel, minimális súllyal, de szerettem volna növelni az edzés intenzitását az osztott edzéstervnél) és megkértem, hogy nézze meg, helyesen végzem-e a gyakorlatokat, nem teszem-e tönkre az ízületeimet hosszú távon. A legtöbbre azt mondta, teljesen jó, úgyhogy az idő fennmaradó részében főleg nyújtási/bemelegítési technikákról beszélgettünk, mert abban nem voltam annyira a toppon (csináltam mindkettőt addig is, de szerettem volna hatékonyabban csinálni).


Ahova korábban jártam edzeni terembe, voltak néha személyi edzők, általában párhuzamosan 2-3 emberrel edzettek... Hááááááááááát, azt a beleszarást amit ott láttam, ki nem fizetném. A kliens rángatózott, az meg csak a mobilját nyálazta, aztán mondta a következő gyakorlatot. Szóval én amondó vagyok, szedd össze magadnak, amit szeretnél, amúgy sem fog ártani, ha megvan a témában a saját eszed. Aztán keress fel egy minőségi szakembert, akin nem spórolsz és akivel már úgy tudtok beszélni, mint két sportoló, aki konzultál.


Nagyon sok videó van a témában, ami felhívja a figyelmed a szarvashibákra gyakorlatonként, rengeteg videó van arról is, hogy hogyan legyen megfelelő testtudatod (agy-izom kapcsolat), hogy érezd, jó izmot edzel, semmi bajod nem lesz attól, ha önállóan dolgozol teljes körültekintéssel.

2021. szept. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Ha full kezdo vagy es gozod sincs a gyakorlatokrol, kajarol akkor heti 3x addig amig nem sajatitod el 🤷‍♂️ ha melette kepzed magad is (olvasol, videokat nezel) akkor 1-2 honap sztem eleg.
2021. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!