Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyáshoz, milyen napszakban...

Fogyáshoz, milyen napszakban érdemesebb sportolni?

Figyelt kérdés

Reggel, napközben, koraeste? Persze, tudom, a lényeg, hogy mozogjak.

50 éves vagyok túlsúllyal, tehát nem vagyok már sportoló. (voltam fiatalon, de akkor is tanulás, munka után koraeste volt rá időm, tehát nem foglalkoztatott a napszak kérdése) Manapság home office miatt úgy osztom be, ahogy akarom.



2021. okt. 5. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, amikor neked jobban esik.
2021. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A napszak ebből a szempontból teljesen jelentéktelen. Ahogy az időbeosztásod lehetővé teszi.
2021. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. De szerintem jobb reggel/koradélelőtt letudni, amikor még (és már) van rá energiád. Ezután egész nap elégedett leszel. Aztán az is előfordulhat, hogy délután azt mondod, hogy visszajött annyi erőd, hogy elmenj egyet bringázni, sétálni, kocogni... Persze ha nem vagy hozzászokva, ne erőltesd túl! Sérülésveszélyes és kedvelvonó hatású :). Úgy csináld, ahogy neked jól esik, amit írtam, csak egy opció, úgy osztod be, ahogy akarod.
2021. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!